Úvod Zámek Peruc

Zámek Peruc

Zámek Peruc

S radostí vám představujeme naší novou sestru v portfoliu Dětenic a to zámek Chateau Peruc.

 

Zámek Peruc se nachází severozápadně pouze 52 km od Prahy a 30 minut od letiště Praha.

 

Po pětileté rozsáhlé a velice náročné rekonstrukci se otevřely brány Peruckého zámku. Už asi nikdo nevěřil, že se najde někdo, kdo dokáže zachránit chátrající zámek. Přenádherný a velice cenný rokokový zámek připomínal spíše barabiznu …. děravá střecha, propadlé stropy i podlahy, ztrouchnivělé trámy, rozmlácená okna, hnijící parkety, opadané omítky, všudypřítomné vlhko, plíseň a dřevomorka, neexistující kanalizace, topení. Jedním slovem hrůza.

A dnes si můžete prohlédnout ty nejkrásnější a nejhodnotnější sály a salonky zámku včetně překrásného schodiště se sochařskou výzdobou Františka Ignáce Platzera, který mistrně spojil domácí rokovou tradici s vídeňským klasicismem.

 

Co tedy na vás čeká na zámku Peruc:


LUXUSNÍ SVATBY

Fresky, sochy, křišťál, obrazy starých mistrů, vzácný nábytek, královská atmosféra, michelinský kuchař, milionová postel a naše jediné přání je Vaše nekonečná spokojenost s naším přístupem. Zámecká svatební nabídka zahrnuje civilní nebo církevní obřad, gastronomické služby, bohatý program a party nebo ubytování v našem luxusním zámeckém apartmá pro novomanžele. Staňte se princem a princeznou na Vaší životní události.  

 

PROHLÍDKA ZÁMKU PERUC

Prohlídky pro větší skupiny na objednávku celoročně - dle dohody. 

 

Více naleznete na www.chateauperuc.cz

 

Děkujeme předem za vaší podporu a návštěvu.

 

Tým Zámeckého resortu Dětenice a Chateau Peruc

 

Adresa: Zámek Peruc, Nám. E. Filly 1, Peruc, 439 07, Ústecký kraj

Dotazy: +420 602 728 422

E-mail: info@zamekperuc.cz

www.chateauperuc.cz