Úvod spec. nabídky Voucher na firemní akci v libovolné hodnotě

VOUCHER NA FIREMNÍ AKCI V LIBOVOLNÉ HODNOTĚ

VOUCHER NA FIREMNÍ AKCI V LIBOVOLNÉ HODNOTĚ

Rezervace

V případě jakýchkoliv otázek či dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Rezervovat stůl krčma

 Máte ve firmě nevyužité finanční prostředky na uspořádání vánočního večírku nebo firemní akce?

 

Pak nám napište na info@detenice.cz a my vám vystavíme fakturu a následně voucher na danou hodnotu s platností až na 3 roky.  

 

Voucher bude platit na jakékoliv služby našeho resortu. 

 

Dětenice jsou to pravé místo pro váš večírek. Uspořádáme pro vás nezapomenelnou firemní akci s pravou středověkou zábavou. 

 

V dobových prostorách zámku lze uspořádat všemožné akce jako jsou firemní večírky, coffee breaky, konference, prezentace či školení.

 

Pronajmout lze jednotlivé salonky, jejich části, případně celý zámek či zámecký park. Konferenční místnosti jsou k dispozici přímo na zámku, v kterémkoliv ze salonků, v některých je možnost připojení také na wifi. K zapůjčení nabízíme plátno, flipchart a dataprojektor.


Ubytování s celkovou kapacitou pro až 280 osob je možné zajistit jak v hotelu Rustikal, tak v unikátním Středověkém hotelu či na zámku.


Stravování během celé firemní akce zajistíme ve Středověké krčmě. Samotné prostory na vás dýchnou nevšední atmosférou a uvedou vás do období středověku. Pochutnáte si na neobyčejných jídlech, která jsou připravována a podávána přímo z ohně. Celé posezení vám zpestří doprovodný program plný šermířů, tanečnic, trpaslíků či fakíra za doprovodu živé hudby, vždy od pondělí do neděle od 19.00 hod.

 

Těšíme se na Vás. 

Speciální nabídky