Úvod spec. nabídky FIREMNÍ AKCE

FIREMNÍ AKCE A TEAMBUILDINGY

FIREMNÍ AKCE A TEAMBUILDINGY

Rezervace

V případě jakýchkoliv otázek či dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Rezervovat stůl krčma

Dětenice jsou to pravé místo pro váš večírek. Uspořádáme pro vás nezapomenutelnou firemní akci a teambuilding s pravou středověkou zábavou. 

 

V dobových prostorách zámku lze uspořádat všemožné akce jako jsou firemní večírky, coffee breaky, konference, prezentace či školení.

 

Pronajmout lze jednotlivé salonky, jejich části, případně celý zámek či zámecký park. Konferenční místnosti jsou k dispozici přímo na zámku, v kterémkoliv ze salonků, v některých je možnost připojení také na wifi. K zapůjčení nabízíme plátno, flipchart a dataprojektor.

Také nabízíme oblíbené bojovky v zámeckém parku pro stmelení kolektivu. Zasoutěžíte si, pobavíte a také vás čeká vyhlášení výsledků s cenami pro vítězné družstvo :)


Ubytování s celkovou kapacitou pro až 280 osob je možné zajistit jak v hotelu Rustikal, tak v unikátním Středověkém hotelu či na zámku.


Stravování během celé firemní akce zajistíme ve Středověké krčmě. Samotné prostory na vás dýchnou nevšední atmosférou a uvedou vás do období středověku. Pochutnáte si na neobyčejných jídlech, která jsou připravována a podávána přímo z ohně. Celé posezení vám zpestří doprovodný program plný šermířů, tanečnic, pobudů či fakíra za doprovodu živé hudby, každý den od 19:00 - 22:00.

 

Těšíme se na Vás. 

NAPIŠTE NÁM NA : info@detenice.cz :)

Speciální nabídky