Úvod Firmy Firmy

Firemní akce a vánoční večírky

Firemní akce a vánoční večírky

Rezervace

V případě jakýchkoliv otázek či dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat.

Rezervovat stůl krčma

 

Zámecký resort Dětenice je vám k dispozici nejen pro individuální zážitky, ale i pro nezapomenutelné a netradiční firemní akce.


V dobových prostorách zámku lze uspořádat všemožné akce jako jsou firemní večírky, coffee breaky, konference, prezentace či školení.


Dále nabízíme pořádání banketů, rautů, galavečerů, koncertů a historických programů.


Dětenický zámek je skvělým místem i pro uspořádání teambuldingu. Abychom vám ušetřili práci, připravili jsme pro vás i doprovodnou akci, Bojovou soutěž. Vyzkoušíte svou zručnost, odvahu i postřeh prostřednictvím her, do kterých vás zasvětí jedna z našich pohádkových postav. Slibujeme, že každý potrápí své mozkové závity a důkladně se seznámí a sblíží se svými kolegy. 


Kdo by se chtěl vcítit do atmosféry středověku ještě o trochu více, k dispozici budou i další doprovodné akce - uvítání hostů halapartníky a trubači, výstřel z děla, středověké soutěže v zámeckém parku, prohlídka zámku a pivovaru v doprovodu Albrechta z Valdštejna s chotí a generálem či půlnoční ohňostroj.


Pronajmout lze jednotlivé salonky, jejich části, případně celý zámek či zámecký park. Konferenční místnosti jsou k dispozici přímo na zámku, v kterémkoliv ze salonků, v některých je možnost připojení také na wifi. K zapůjčení nabízíme plátno, flipchart a dataprojektor.


Ubytování s celkovou kapacitou pro až 280 osob je možné zajistit jak v hotelu Rustikal, tak v unikátním Středověkém hotelu či na zámku.


Stravování během celé firemní akce zajistíme ve Středověké krčmě. Samotné prostory na vás dýchnou nevšední atmosférou a uvedou vás do období středověku. Pochutnáte si na neobyčejných jídlech, která jsou připravována a podávána přímo z ohně. Celé posezení vám zpestří doprovodný program plný šermířů, tanečnic, trpaslíků či fakíra za doprovodu živé hudby, vždy od pondělí do neděle od 19.00 hod.


Nabídnout vám můžeme našeho fotografa, který celou akci zdokumentuje a zajistí tak, že na žádný zážitek už nikdy nezapomenete.


Vše jsme schopni přizpůsobit vám, našim zákazníkům, neváhejte nás tedy kontaktovat přímo prostřednictvím formuláře či napsat na info@detenice.cz nebo zavolat na +420 602 728 422.